• امورآموزشی (1)
    • انتخاب واحد (0)
    • آئین نامه های آموزشی (0)
    • رشته ها و سرفصل ها (2)
    • برنامه های هفتگی (0)

      برنامه هفتگي درسی نیمسال دوم سال تحصیلی 95-94 ( کارشناسی )  

             ساعت

      ايام هفته

      10-30/8

      12-30/10

      15-30/13

      45/16- 15/15

      30/18- 17

      15/20-45/18

      شنبه

      225 - کارگاه فیبر نوری گ1(30/10-30/7)  بابامحمدی

      ورزش1 (بانوان ) گ 1 سرتیپی( سالن مجاور سلف سرویس)

      225- کارگاه فیبرنوری گ2 (30/13-30/10) بابامحمدی

      ورزش1 (بانوان) گ 2 سرتیپی ( سالن مجاور سلف سرویس)

      212- مهندسی ترافیک گ 1 آزادوار

      209- مخابرات ماهواره ای  گ 1 منوچهری

      226- مبانی امنیت گ 1 گرامی

      206- محیط چند رسانه ای گ 1مافی

      219- اصول ارتباط داده گ 1 موحد

      ورزش1 (بانوان) گ 3 سرتیپی( سالن مجاور سلف سرویس)

      212- مهندسی ترافیک گ 2 آزادوار

      231- مبانی الکترونیک کاربردی گ1 عروتی نیا

      202- تکنولوژی مخابرات (30/17-15/15) گ 1 فرد

      226- سرویس های ارزش افزوده گ 1 گرامی

      206- محیط چند رسانه ای گ 2مافی

      ا219- صول ارتباط داده گ 1 موحد

      213- انقلاب اسلامی گ 1 حسینی

      ورزش1 (بانوان) گ 4سرتیپی( سالن مجاور سلف سرویس)

      201- مخابرات ماهواره ای (19-30/17)  گ2 فرد

      226- شبکه نسل جدید NGN گ 1 صفار ی امان

      231- مخابرات فیبرنوری گ 1 عروتی نیا

      208- مخابرات دیجیتال  گ 3 احسانی

      212- اصول شبکه ثابت و سیار گ1 فیاض

      220- برنامه سازی پیشرفته  گ 1 میرزاد

      213- انقلاب اسلامی (پست) گ 2 حسینی

      ورزش1 (بانوان) گ 5سرتیپی

      ( سالن مجاور سلف سرویس)

      220- برنامه سازی پیشرفته گ 2 میرزاد

      213- انقلاب اسلامی (پست) گ 3حسینی

      226- سوئیچینگ و سیگنالینگ گ3  صفاری امان

      يكشنبه

      231- مبانی اندازه گیری گ1(15/11-30/7) هدایتی

      208- تفسیر نهج البلاغه گ 1 متفق

      226- مبانی الکترونیک کاربردی گ4   لطف زرعی

      212- مدارهای اینترفیس گ1(17-15/13) پولادی

      231- مبانی اندازه گیری گ2 (45/16-13) هدایتی

      206- مبانی امنیت گ 2 تدین

      226- اصول ارتباط داده گ 2 گرامی

      208- تفسیر نهج البلاغه گ 2 متفق

      210- ریاضی کاربردی گ 1 اصغری

      202- بهره برداری سیستم های ثابت و سیار گ1 تئوری (خوانساری )

      226- اصول ارتباط  داده گ 2 گرامی

      208- تاریخ تحلیل اسلامی گ 1 متفق

      210- الکترومغناطیس گ 1 (30/17-15/15) اصغری

      231- کنترل پروژه گ 1 ریاحی وفا

      219- کنترل پروژه گ 2 کرم پور

      209- فیبر نوری گ2 صمیمی

      127- آزمایشگاه فیبر نوری (30/17-15/15) صمدیانی

      202- بهره برداری­سیستم های ثابت­وسیارگ1عملی(20-17)خوانساری

      209- تکنولوژی مخابرات (15/19-17) گ 2 صمیمی

      212- مدارهای اینتر فیس گ2(30/20-45/16) پولادی

      213- مبانی ICT گ 1 سلامی

      223- پایگاه داده گ 1 ارشد اصغری

       206- سرویس های ارزش افزوده گ 3 ولی زاده

      208- تاریخ تحلیلی اسلام گ 2 متفق

      219- مهارتهای حل مسئله گ 1 کرم پور

      220- کارگاه ثابت و سیار (20-17)  شفافی

       

      223- پایگاه داده گ 1 ارشد اصغری

      208- سرویس های ارزش افزوده گ 4 جند

      207- مدیریت منابع انسانی گ3 اسلامی

      213- مبانی ICT گ 1 سلامی

         دوشنبه

      210- تاریخ اسلام  گ3     رضائیان

      231- مبانی اندازه گیری گ3 (15/11-30/7) هدایتی

      225- کارگاه فیبر نوری گ 3 (30/10-30/7) برات نژاد

      ­127- کارگاه ­مخابرات­دیجیتال­­ گ­­3(30/10-30/7) مرادی­ نژاد

       210- تفسیر نهج البلاغه گ 3 رضائیان

      225- کارگاه ­فیبرنوری گ4 (30/13-30/10)  برات­نژاد

      127- کارگاه ­مخابرات­دیجیتال­ گ4(30/13-30/10) مرادی­ نژاد

      213- ریاضی کاربردی 2 گ 1 بیانی

      212- مدارهای اینترفیس  گ3 (17-15/13) پولادی

      226- سرویس های ارزش افزوده گ 4 گرامی

      206- برنامه سازی پیشرفته گ 3 مافی

      210- تفسیر نهج البلاغه گ 4 رضائیان

      208- دانش خانواده گ 1 بانوان امام جمعه

      207- تکنولوژی مخابرات(30/17-15/15) گ3 مازوچی

      202- تجهیزات و المانهای نوری   صمدیانی

      226- مبانی امنیت گ 3  گرامی

      219- شبکه کامپیوتری گ 1 امامی

      206- محیط چند رسانه ای گ 4مافی

      210- اندیشه 2 گ 1 رضائیان

      209- ریاضی کاربردی گ 3 میرخان

      208- انقلاب اسلامی گ 4 امام جمعه

      212- طراحی ّ شبکه GSM  فیاض (20-15/16)

      231- اصول ارتباط داده گ 3 سلامی

      219- شبکه کامپیوتری گ 2 امامی

      210- اندیشه 2 گ 2 رضائیان

      209- ریاضی کاربردی گ 4میرخان

      208- انقلاب اسلامی گ 5  امام جمعه

      204- کارگاه­نیرو و­تاسیسات­ گ2 (20-17 )­محمودزاده

      220- کارگاه شبکه های ثابت و سیار گ4  سراج

      231- اصول ارتباط داده گ 3 سلامی

      219- مهارتهای حل مسئله گ 2 پاشایی زاد

      سه شنبه

         

      212- بخش سوییچینگ سیار آزاد وار

      231- مخابرات دیجیتال گ1 عروتی نیا

      206- مبانی ICT گ 2 مافی

      220- تحلیل و طراحی سیستمها گ 1 اسدی

      219- اصول ارتباط داده گ 4 موحد

      208- انقلاب اسلامی گ 6 امام جمعه 

      ورزش1 گ 1 آقایان نیک پور( سالن مجاور سلف سرویس)

      226- طراحی شبکه های نوری( تئوری) گ 1 صمدیانی

       231- مخابرات دیجیتال گ2 عروتی نیا

      206- مبانی ICT گ 2 مافی

      212- بخش اتنقال سیستم های سیار BSS   آزادوار

      207- مهندسی نرم افزار گ 1 اسدی

      219- اصول ارتباط داده گ 4 موحد

      209- مدیریت منابع انسانی  گ 1 شهبازی

      225- کارگا ه فیبر نوری (45/18-16) خانم منتظری

      ورزش1 گ 2 آقایان  نیک پور( سالن مجاور سلف سرویس)

      226- طراحی شبکه های ­نوری­گ1(عملی) (15/19-17) صمدیانی

      202- شبکه نسل جدیدNGN گ2 خوانساری

      223- برنامه سازی پیشرفته  گ 4 ارشداصغری

      209- مدیریت منابع انسانی  گ 2شهبازی

      207- مهندسی نرم افزار گ 1 اسدی 

      219- کنترل پروژه گ 3 پاشایی زاد

      204- کارگاه­ نیرو و ­تاسیسات­ گ1(20-17 )­محمودزاده

      220- کارگاه شبکه های ثابت و سیار گ 4 (20-17)  شفافی

      ورزش1 گ 3 آقایان  نیک پور

      ( سالن مجاور سلف سرویس)

      202- اصول شبکه های ثابت و سیار خوانساری

      231- مهارتهای حل مسئله گ 3 محمدی

      223- برنامه سازی پیشرفته گ 5 ارشد اصغری

      چهارشنبه

      127- کارگاه مخابرات دیجیتال گ5 (30/10-30/7) مرادی نژاد

      127- کارگاه ­مخابرات­­دیجیتال گ6 (30/13-30/10) مرادی ­نژاد

      231- مبانی الکترونیک کاربردی گ 2 عروتی نیا

      231- مبانی الکترونیک کاربردی گ3 عروتی نیا

      219- سوئیچینگ و سیگنالینگ گ 1 صولت

      206- الکترو مغناطیس (15/19-17) یزدانیان

      231- بهره­ برداری­ از سیستم های انتقال رادیویی  شفافی

      219- کارگاه شبکه های ثابت و سیار گ 5 (17-20)  صولت

      231- نگهداری­ و بهره­ برداری شبکه­ های دیتا شفافی

      پنجشنبه

      206- تکنیک های ارتباطات نوری  اخوان

      209- مبانی اندازه گیری گ4(15/11-30/7) طباطبایی

      127- کارگاه مخابرات دیجیتال گ7 (30/10-30/7) زندی

      225- کارگاه فیبر نوری (30/10-30/7)  گ 7 رنجبر

      220- کارگاه­ شبکه های ثابت و سیارگ2(30/10-30/7) صولت

      206- طراحی شبکه­ های نوری (15/14-30/10)  گ 2 اخوان

      225- کارگاه فیبر نوری گ8 (30/13-30/10) رنجبر

      223- کارگاه ­­سیستم­ها و شبکه­ های سیار (14-11 ) آقای منتظری

      127- کارگاه مخابرات دیجیتال گ8 (30/13-30/10) زندی

      220- کارگاه­ شبکه های­ ثابت و سیارگ2(/16-/13(  صولت

      208- اصول شبکه ثابت و سیار احسانی

      225- آز - فیبر نوری (30/17-15/13)- خانم منتظری

         

      برنامه هفتگي درسی کاردانی نیمسال دوم سال تحصیلی 95-94

      ICT2 copy copy copy

      .


      برنامه هفتگي دوره هاي کارشناسی حرفه ای پست نیمسال دوم سال تحصیلی 95-94  

      سـاعت

      ايام هفته

      10/10-30/8

      10/12-30/10

      40/14-13

      30/16-50/14

      20/18-40/16

      15/20-30/18

      شنبه

             

      219- شبکه های کامپیوتری گ 1 (منتجب)

      213- انقلاب اسلامی گ2 (حسینی)

      219- شبکه های کامپیوتری گ 2 (منتجب)

      213- انقلاب اسلامی گ1 (حسینی)

       

      يكشنبه

             

      209- زبان تخصصی گروه 1 (مقیمی)

      226- مکانیزاسیون در پست گ 2 (آچاک)

      209- زبان تخصصی گروه 2 (مقیمی)

      226- مکانیزاسیون در پست گ 1 (آچاک)

       

      دوشنبه

             

      202- اصول برنامه ریزی گ1 (ایرانی)

      207- مدیریت منابع انسانی گ2 (جعفری)

      202- اصول برنامه ریزی گ1 (ایرانی)

      207- مدیریت منابع انسانی گ (جعفری)

       

      سه شنبه

                 

      چهارشنبه

             

       

      209- روابط عمومی گ1 (احمدوند)

      226- اتوماسیون باجه های پستی گ2 (احمدی)

       

      209- روابط عمومی گ2 (احمدوند)

      226- اتوماسیون باجه های پستی گ1 (احمدی)

      پنجشنبه

                 

      - دانشجویانی که معدل ترم گذشته آنها کمتر از 12 می باشد حق انتخاب بیشتر از 14 واحد را ندارند.

      - رعایت پیش نیاز و همنیاز دروس به عهده دانشجو می باشد و در هر مرحله ای عدم رعایت آن سبب حذف درس توسط آموزش می گردد.

      - نام اساتید دروس در برنامه هفتگی قطعی می باشد ولی در سامانه به علت ملاحظات سیستم بعضی از دروس از نام اصلی استاد استفاده نشده است.

      -برنامه امتحانات پایان ترم کاردانی و کارشناسی به طور جداگانه در سایت دانشکده اعلام گردیده است و آن برنامه ملاک عمل خواهد بود.

  • امور دانشجویی (0)
  • امور فارغ التحصیلان (0)
  • امور فرهنگی و ورزشی (0)
  • دوره های کوتاه مدت تخصصی (4)
  • انجمن های علمی (0)

ورودکاربران

      

بازدید امروز103
بازدید دیروز335
مجموع بازدید269074

جمعه, 31 شهریور 1396 07:50
                      

آدرس : تهران، ميدان آزادي، بزرگراه محمدعلی جناح، بلوار دانش،
دانشکده علمي- كاربردي پست و مخابرات، كدپستي: 1391637111
تلفن : 4-44659661-021 نمابر: 44659665-021
تماس با مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی؛
تلفن: 44641959-021 پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید